درباره ما

شرکت مهندسی پرگوک

این مجموعه در سال۱۳۶۰ فعالیت خود را در زمینه طراحی و اجرای پروژه های ساختمانی آغاز نموده است .
در طی سال های گذشته نیاز به تحول در شیوه اجرای ساختمان و طراحی آن را احساس نموده ایم و بر آن شدیم بر اساس تجربیات به دست آمده در ضمن فعالیت های خود گوشه ای از مصالح مورد نیاز و تکنولوژی اجرای آن را جهت استفاده دیگر همکاران محترم فراهم آوریم . از این رو با تاسیس شرکت مهندسی پرکوگ در سال ۸۳  با مدیریت آقای مهندس صادق نجفی فعالیت خود را گسترش دادیم .
در حال حاضر شرکت مهندسی پرکوگ علاوه بر فعالیت در پروژه های ساختمانی به عنوان مشاور، عرضه كننده و مجری ورق های فولادی ضد زنگ (Stainless Steal) ، همچنین بافته های فلزی  (Woven Metal)  برای استفاده در نماهای داخلی و خارجی ، سفال های تراکوتا و بسیاری از فناوری های جدید در نمای ساختمان فعالیت داشته و در كنار موارد فوق  فعالیت محصولات دیگری را نیز جهت استفاده در معماری و شیوه های مدرن ساخت و ساز ارائه می دارد.  تمامی این محصولات از معتبرترین کمپانی های جهان انتخاب گردیده اند که تعدادی از آنها ذیل این صفحه آورده می شود .

  • صفحات استینلس استیل از کمپانی INOX-COLOR آلمان. ( نمایندگی انحصاری)
  • بافته های فلزی از کمپانی HAVER & BOECKER آلمان. ( نمایندگی انحصاری)
  • سفال های تراکوتا از کمپانی ArGeTon آلمان . ( نمایندگی انحصاری)
  • پروفیل های شیشه ای نما از کمپانی Lamberts  آلمان (نمایندگی انحصاری)
  • مش گسترده از کمپانی Rau  آلمان (نمایندگی انحصاری)
  • نمای پیش ساخته سبک و پوشش سقف سبک از کمپانی Rodeca  آلمان(نمایندگی انحصاری)
  • نمای شیشه ای 3 بعدی از کمپانی Lumier Lux آلمان (نمایندگی انحصاری)
  • شیشه های Multi Color  نما از کمپانی Chameleon Lab  آلمان (نمایندگی انحصاری)

 

كلیه فعالیت های شركت مهندسی پرگوك به پشتوانه تجربه های اجرایی و همچنین بر اساس تكنیك های مدرن روز ساختمانی جهان عرضه می گردند و این شرکت همگی این تكنیك ها را از لحاظ برتری های آن نسبت به روش های سنتی كاملاً تایید نموده و استفاده از آنها را با ارائه مستندات علمی موكداً توصیه می نماییم. محصولات ارائه شده نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد.
تمامی محصولات شامل گارانتی و خدمات بعدی می باشند به طور مثال صفحات Stainless Steel RIMEX و بافته های فلزی مادام العمر گارانتی (Lifetime Guarantee) می گردند. و مابقی محصولات نیز دارای ضمانت های بسیار طولانی می باشند .